Z důvodu dovolené budou objednávky provedené ve dnech 5.-16.9.2020 expedovány až 17.9.2020

Držák na pití VALCO UNI

 
Akce Efekt lupa
 

Universální držák na láhve Bevi Buddy - vhodný pro velké hrnky, nápojové plechovky a lahve do objemu 1.5 l. Rychlé připevnění, úchyt pro snadné otevření. Držátko je možné upevnit na téměř jakýkoli kočárek.

Dostupnost do 2 dní
Můžeme doručit do
25.9.2020
Běžná cena 359 Kč
Ušetříte 36 Kč (–10 %)
323 Kč    
Značka Valco Baby
Webová stránka značky valcobaby.com.au/
Kategorie KOČÁRKY
Záruka 24
 

Universální držák na láhve Bevi Buddy - vhodný pro velké hrnky, nápojové plechovky a lahve do objemu 1.5 lRychlé připevnění, úchyt pro snadné otevření.Držátko je možné upevnit na téměř jakýkoli kočárek.

Australská rodinná firma, která čerpá své zkušenosti ze své více jak 50-tileté existence. Po tuto dobu sbírala a sbírá společnosti své znalosti a zkušenosti, které jí pomáhají při vyvíjení nových Valco baby produktů. Všechny produkty jsou navrhovány tak, aby nejen vypadaly skvěle a měly vynikající funkci a výkon, ale aby vyhovovaly potřebám Vaší rostoucí rodiny. 

 
Tento web používá soubory cookie. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie k poskytování služeb a shromažďování dat. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.