Učicí příbor Eco šedý

Akce
Značka: Herobility
229 Kč –56 %
Herobility dětský učící příbor lžička vidlička Eko šedý
229 Kč –56 % 100 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální pro malé ruce
Naučit se jíst sám může být tak zábavné. Příbory učící příbory Herobility jsou skvělým řešením, když vaše dítě získává a rozvíjí nové dovednosti týkající se vlastního stravování. Příbory Eco, ergonomické a navržené pro malou ruku vašeho dítěte, mají otvor pro palec, který usnadňuje držení. Miska lžičky a zuby vidličky jsou jemné na dásních a v ústech.

Navrženy pro začínající labužníky
Učící příbory Herobility Eco mají speciální tvar, díky kterému budou první pokusy samostatně jíst pro Vaše dítě jednodušší a příjemnější. Jsou také jedinečné, protože mají díru na palec, takže vaše batole může snadno zjistit, jak lžíci nebo vidličku chytit a dát si jídlo do úst. Nemají ostré hrany, takže bezpečně slouží k rozvoji nových dovedností.

Specifikace produktu:
  • Věk: od věku šesti měsíců
  • Sada se skládá ze dvou kusů: lžičky a vidličky.
  • Poznámka: Skutečná barva sady se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.
Použití a péče:
  • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 ° C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
  • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 ° C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
  • Poznámka: Některá jídla (např. Rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit.

 


Vyrobeno z rostlinného materiálu
Kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpět do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

herobility_logo_531x177

Švédská společnost Herobility vyvíjí PREMIUM výrobky pro kojence. Nabízí širokou škálu chytře navržených produktů s prvotřídními funkcemi v jedinečném módním designu. Produktové řady HeroBottle, HeroSippy, HeroStorage, HeroPacifier, HeroTeat a HeroTermos poskytují rodičům příležitost dát svým dětem to nejlepší na trhu.

 

Více informací, článků a fotografií o produktech této inovativní značky naleznete zde na stránkách oficiálního dovozce Herobility pro ČR. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX