Vážení klienti, v období od 23.-30. 9. 2021 jsme si dovolili dovolenou :-) Vaše objednávky budou expedovány od 1. 10. 2021

Učicí příbor Eco růžový

Akce
Značka: Herobility
229 Kč –25 %
Herobility dětský učící příbor lžička vidlička Eko růžový
229 Kč –25 % 171,75 Kč
Skladem (> 2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální pro malé ruce
Naučit se jíst sám může být tak zábavné. Příbory učící příbory Herobility jsou skvělým řešením, když vaše dítě získává a rozvíjí nové dovednosti týkající se vlastního stravování. Příbory Eco, ergonomické a navržené pro malou ruku vašeho dítěte, mají otvor pro palec, který usnadňuje držení. Miska lžičky a zuby vidličky jsou jemné na dásních a v ústech.

Navrženy pro začínající labužníky
Učící příbory Herobility Eco mají speciální tvar, díky kterému budou první pokusy samostatně jíst pro Vaše dítě jednodušší a příjemnější. Jsou také jedinečné, protože mají díru na palec, takže vaše batole může snadno zjistit, jak lžíci nebo vidličku chytit a dát si jídlo do úst. Nemají ostré hrany, takže bezpečně slouží k rozvoji nových dovedností.

Specifikace produktu:
  • Věk: od věku šesti měsíců
  • Sada se skládá ze dvou kusů: lžičky a vidličky.
  • Poznámka: Skutečná barva sady se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.
Použití a péče:
  • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 ° C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
  • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 ° C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
  • Poznámka: Některá jídla (např. Rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit.

 


Vyrobeno z rostlinného materiálu
Kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpět do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

herobility_logo_531x177

Švédská společnost Herobility vyvíjí PREMIUM výrobky pro kojence. Nabízí širokou škálu chytře navržených produktů s prvotřídními funkcemi v jedinečném módním designu. Produktové řady HeroBottle, HeroSippy, HeroStorage, HeroPacifier, HeroTeat a HeroTermos poskytují rodičům příležitost dát svým dětem to nejlepší na trhu.

 

Více informací, článků a fotografií o produktech této inovativní značky naleznete zde na stránkách oficiálního dovozce Herobility pro ČR.