Noordi

Webová stránka značky: Noordi
 

SPOLEHLIVÝ • PEVNÝ • ÚTULNÝ

Noordi pochází z Norska, kde design a praktičnost jsou způsob života. Noordi projektový tým vždy začíná otázkou - "Co můžeme udělat, abychom učinili matku i život dítěte snadnější a pohodlnější? Začínáme vytvářením kočárků kolem dětí - ptáme se, co rodiče hledají v kočárku, a s naším kvalifikovaným týmem můžeme vytvořit a dosáhnout nejlepšího designu pomocí nejkvalitnějších materiálů pro každého rodiče."

SPOLEHLIVÁ VÝROBA

Společnost Noordi byla založena v roce 2014. Současný svět otevřel neomezené možnosti designu. Mezinárodní tým byl vytvořen od zkušených módních návrhářů, vývojářů funkčních řešení a maloobchodníků, kteří spolu vytvářejí krásné a praktické kočárky na trhu. Skandinávský design a kvalita jednoduchosti jsou inspirací po celém světě, kde doufáme, že naše produkty vás také inspirují. Značka Noordi chce vždy jen to nejlepší, a proto se rozhodla pracovat s evropskými společnostmi. Kočárky vyrábí ve své základně v Litvě. Společnost UAB Tututis je rodinný podnik, který slaví téměř 25 let výroby vysoce kvalitních kočárků. S více než 300 zaměstnanci, kteří sdílejí hodnoty a záliby rodiny, zajišťují každý detail, od mechanického designu až po ručně vyšívané výšivky,

EN 1888: 2012 . Noordi kočárky byly testovány a certifikovány podle evropské normy EN 1888: 2012, která definuje požadavky na bezpečnost, stabilitu a odolnost.

Žádné produkty od výrobce Noordi nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie k poskytování služeb a shromažďování dat. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.