KINDERKRAFT Tříkolka Easytwist Platinum Grey

Detailní popis produktu

Procházka je pro dítě skvělou příležitostí k objevování světa kolem sebe. Správnému rozvoji batolete můžeme pomoci výběrem lehké tříkolky EASYTWIST značky Kinderkraft vyrobené z hořčíkové slitiny místo tradičního kočárku. Tříkolka umožní dítěti nejen rozvíjet jeho smysly a motorické dovednosti už od 9 měsíců věku, ale postará se i motorickou koordinaci a naučí ho správnému a bezpečnému chování mimo domov.

Výhody EASYTWIST:

- pro děti od 9 měsíců do 5 let
- otočné sedadlo 360 stupňů – CLICK&TWIST
- odolný a lehký rám z hořčíkové slitiny
- vysoká opěrka s nastavitelnou polohou v pololehu
- modulární konstrukce – roste spolu s dítětem
- jedinečný design – podporuje správný vývoj
- nastavitelná stříška z nepromokavého materiálu s filtrem UPF 50+
- nastavitelná, teleskopická rukojeť s jednoduchým ovládacím mechanismem založeným na tlačítkách
- 5bodové bezpečnostní pásy s možností přepínání 3 úrovních, s chrániči (ramenním a v rozkroku)
- odolná a nepropíchnutelná kolečka z PU
- snadné čištění – odnímatelný potah, barierka z ekokůže
- snadná přeprava – modulární konstrukce umožňuje rozebrat jednotlivé komponenty
- příslušenství: držák nápojů, zvonek, batoh/taška, košík na drobnosti
- splňuje evropskou normu EN-71

Bezpečnost při každé procházce:

- EASYTWIST je navržen tak, aby jej dítě od 9 měsíců věku bylo schopno bez obav používat. Pětibodové popruhy s chrániči lze nastavit na třech úrovních a používat ramenní pás i popruhy samostatně. Sedadlo se snadno otáčí o 360 stupňů. Stačí stisknout tlačítko a dítě máte na očích. Když dítě sedí ve směru jízdy, okénko ve stříšce umožňuje udržovat neustálý kontakt rodiče s dítětem. Kromě toho je kolem sedadla umístěna bariéra s vysokou opěrkou zad, kterou lze v případě potřeby demontovat, a přední kolo má speciální kryt, který chrání nohy dítěte před kontaktem s kolem.

Discover the world TOGETHER

Svět očima rodiče:

- Snadná manipulace – manévrování s tříkolkou v přeplněném městě nebo na nerovné cestě parku bude velmi snadné díky lehkosti a odolnosti hořčíkové slitiny, ze které je rám kola vyroben. Zadní kola jsou navíc vybavena ložisky a brzda umístěná při zadních kolech vám umožní zastavit kolo na místě podle potřeby.
- Ideální v každé fázi vývoje – kolo by mělo držet krok s růstem vašeho dítěte a EASYTWIST si s tím poradí výtečně. Modulární konstrukce vám umožní přizpůsobit tříkolku dovednostem dítěte, takže jízda na tříkolce se mu dlouho neznudí!
- Pro mámu i tátu – ať už jste vysocí nebo nízcí, chcete mít během procházek s dítětem plnou kontrolu nad situací. Proto má EASYTWIST nastavitelnou teleskopickou rukojeť s tlačítkovým mechanismem, který vám umožní snadno a pohodlně přizpůsobit kolo své výšce.

Svět očima dítěte:

- Pohodlí v každé situaci – sedadlo kola je nejen otočné, ale má také vysokou opěrku s možností sklopení do polohy pololehu, která se mimořádné hodí, kdy dítě zaspí. Barierka s potahem z umělé kůže je příjemná na dotek a opěrka nohou je skvělá, když si dítě chce odpočinout od pokusů o šlapání.
- Učení prostřednictvím hry už od 9 měsíců – děti chtějí být nezávislé a získat nové dovednosti. Tříkolka jim dává tuto příležitost, protože má funkci „volného kola", která umožňuje batolatům naučit se bezpečně šlapat bez pohybu kola.
- Připraveno pro jakékoliv počasí – stříška kola je vodotěsná a má filtr UPF50+, takže je ideální ochranou proti dešti i v letním horku. Kromě toho můžete nastavit úhel jejího sklonu a podle potřeby a převládajících povětrnostních podmínek složit nebo rozložit. S takovou ochranou bude dítě milovat procházky bez ohledu na počasí!

Specifikace:

- značka: Kinderkraft
- model EASYTWIST
- materiály:
- rám: odolná slitina hořčíku
- tkanina: hypoalergenní, rychleschnoucí a odolná proti oděru a proti povětrnostním vlivům
- kola: PU
- pro děti s tělesnou hmotností/věkem: od 9 měsíců do 5 let
- hmotnost tříkolky: 10 kg
- rozměry/hmotnost balení: 73 x 43 x 28,5 cm/11,8 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Tříkolky
Hmotnost: 11.5 kg
Délka: 28,50 cm
Hloubka: 43,00 cm
Šířka: 73,00 cm
Objem: 89461,50 cm3
Varianta: KKRETWIGRY0000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX