Kelímek Eco šedý 2ks

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2
Dostupnost Skladem (> 2 ks)
259 Kč    
Značka Herobility
Kategorie Láhve a hrnky pro větší děti
 

Kelímek Eco

Pití je snazší
Vytvořeno pro děti, které jsou připraveny začít pít z šálku. Je vyroben z rostlinného materiálu, je lehký a neobsahuje žádné toxické látky.  Díky rostlinnému materiálu je hrnek pevný a odolný a nemusíte se bát rozbití, i když spadne ze stolu. Hrníček z řady Eco je nezbytným doplňkem vašeho stolu.

Hrníčky jsou praktické z hlediska skladování. Mohou být vloženy do sebe tak, že zabírají méně místa ve skříni. Kromě toho se pohodlně drží - ani malé ruce vašeho dítěte s tím nebudou mít problém. Bioplast, ze kterého byly vyrobeny tyto hrníčky, je odolný a lehký materiál, díky němuž je bezpečnou alternativou k plastu použitému k výrobě standardních pohárků.

 

Specifikace produktu:

  • Objem: 250 ml
  • Věk: 6m+
  • Balení obsahuje dva šálky.
  • Poznámka: Skutečná barva hrnku se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.

 Použití a péče:

  • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 ° C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
  • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 ° C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
  • Poznámka: Některá jídla (např. Rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit.

Vyrobeno z rostlinného materiálu
Kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpět do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

herobility_logo_531x177

Švédská společnost Herobility vyvíjí PREMIUM výrobky pro kojence. Nabízí širokou škálu chytře navržených produktů s prvotřídními funkcemi v jedinečném módním designu. Produktové řady HeroBottle, HeroSippy, HeroStorage, HeroPacifier, HeroTeat a HeroTermos poskytují rodičům příležitost dát svým dětem to nejlepší na trhu.

 

Více informací, článků a fotografií o produktech této inovativní značky naleznete zde na stránkách oficiálního dovozce Herobility pro ČR. 

 
Tento web používá soubory cookie. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie k poskytování služeb a shromažďování dat. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.