Dětský příbor Eco šedý

Akce
Značka: Herobility
359 Kč –55 %
Herobility dětský příbor nerezový na jídlo Eko šedý
359 Kč –55 % 158 Kč
Skladem (>2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příbory Herobility z řady Eco pro malé děti

Pro dítě by mělo být snadné absolvovat různé fáze učení se samostatně jíst. Sada příborů pro děti zahrnuje nůž, vidličku a lžíci. Je to perfektní sada pro dítě, které právě začíná jíst jako jeho rodiče.

Bezpečné a trvanlivé
příbory jsou vyrobeny z nerezové oceli a navíc nemají ostré hrany, takže jsou bezpečné pro malé děti. Jemně zaoblené rukojeti usnadňují Vašemu dítěti držení.

 

Specifikace produktu:
  • Věk : 12m+
  • Sada obsahuje 3 kusy: lžička, nůž a vidlička.
  • Poznámka: Skutečná barva sady se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.

 Použití a péče:

  • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 ° C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
  • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 ° C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
  • Poznámka: Některá jídla (např. Rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit.

 


Vyrobeno z rostlinného materiálu
Kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpět do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

herobility_logo_531x177

Švédská společnost Herobility vyvíjí PREMIUM výrobky pro kojence. Nabízí širokou škálu chytře navržených produktů s prvotřídními funkcemi v jedinečném módním designu. Produktové řady HeroBottle, HeroSippy, HeroStorage, HeroPacifier, HeroTeat a HeroTermos poskytují rodičům příležitost dát svým dětem to nejlepší na trhu.

 

Více informací, článků a fotografií o produktech této inovativní značky naleznete zde na stránkách oficiálního dovozce Herobility pro ČR.