Dětský dělený talíř Eco modrý

Akce
Značka: Herobility
259 Kč –56 %
Herobility dělený talíř dětský talířek na jídlo Eko modrý
259 Kč –56 % 113 Kč
Skladem (>2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka! Jedinečný dělený talíř

Herobility dělený talířek z řady Eco má tři oddělené části. Je ideální, když chcete udržet jídlo oddělené. Díky vysokým okrajům je snazší udržovat jídlo na talíři a krmení (nebo jíst samostatně) je jednodušší než kdy jindy. Talíř má víko, díky kterému v něm můžete uchovávat jídlo. Talíře mohou být naskládány na sebe, takže zabírají méně místa v kuchyňské skříni nebo na cestách.

 

 Specifikace produktu:

  • Talíř je vyroben z bioplastu. Nejlepší volba pro vaše dítě a životní prostředí.
  • Poznámka: Skutečná barva talíře se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.

 

 Použití a péče:

  • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 ° C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
  • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 ° C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
  • Poznámka: Některá jídla (např. Rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit.


Vyrobeno z rostlinného materiálu
Kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpět do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

herobility_logo_531x177

Švédská společnost Herobility vyvíjí PREMIUM výrobky pro kojence. Nabízí širokou škálu chytře navržených produktů s prvotřídními funkcemi v jedinečném módním designu. Produktové řady HeroBottle, HeroSippy, HeroStorage, HeroPacifier, HeroTeat a HeroTermos poskytují rodičům příležitost dát svým dětem to nejlepší na trhu.

 

Více informací, článků a fotografií o produktech této inovativní značky naleznete zde na stránkách oficiálního dovozce Herobility pro ČR. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX