Dětská miska Eco šedá

Akce
Značka: Herobility
259 Kč –56 %
Herobility mísa dětská miska na jídlo Eco šedá
259 Kč –56 % 113 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka! Dětská jídelní miska

Miska z řady Eco od Herobility je ideální pro jogurt, ovesné vločky, polévky nebo v podstatě pro jakékoliv jídlo. Součástí misky je víko, takže je skvělé pro skladování potravin. Misky lze naskládat na sebe, takže zabírají méně místa v kuchyňské skříni nebo na cestách.

Miska je vyrobena z bioplastu - ideální volba pro vaše dítě a životní prostředí.

Skladování potravin

Víko lze použít k ukládání potravin. Samozřejmě ji můžete umýt v myčce, vložit ji do mikrovlnné trouby a mrazničky. Miska je vyrobena z bioplastu.

 Specifikace produktu:

  • Poznámka: Skutečná barva misky se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.

 Použití a péče:

  • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 ° C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
  • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 ° C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
  • Poznámka: Některá jídla (např. Rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit.

 

 

Vyrobeno z rostlinného materiálu
Kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpět do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

herobility_logo_531x177

Švédská společnost Herobility vyvíjí PREMIUM výrobky pro kojence. Nabízí širokou škálu chytře navržených produktů s prvotřídními funkcemi v jedinečném módním designu. Produktové řady HeroBottle, HeroSippy, HeroStorage, HeroPacifier, HeroTeat a HeroTermos poskytují rodičům příležitost dát svým dětem to nejlepší na trhu.

 

Více informací, článků a fotografií o produktech této inovativní značky naleznete zde na stránkách oficiálního dovozce Herobility pro ČR.