Z důvodu dovolené budou objednávky provedené ve dnech 5.-16.9.2020 expedovány až 17.9.2020

Dětská miska Eco modrá

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

 

Dostupnost Skladem (> 2 ks)
Můžeme doručit do
24.9.2020
259 Kč    
Značka Herobility
Kategorie Nádobí a příbory
 

Novinka! Dětská jídelní miska

Miska z řady Eco od Herobility je ideální pro jogurt, ovesné vločky, polévky nebo v podstatě pro jakékoliv jídlo. Součástí misky je víko, takže je skvělé pro skladování potravin. Misky lze naskládat na sebe, takže zabírají méně místa v kuchyňské skříni nebo na cestách.

Miska je vyrobena z bioplastu - ideální volba pro vaše dítě a životní prostředí.

Skladování potravin

Víko lze použít k ukládání potravin. Samozřejmě ji můžete umýt v myčce, vložit ji do mikrovlnné trouby a mrazničky. Miska je vyrobena z bioplastu.

 Specifikace produktu:

  • Poznámka: Skutečná barva misky se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.

 Použití a péče:

  • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 ° C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
  • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 ° C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
  • Poznámka: Některá jídla (např. Rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit.

 

 

Vyrobeno z rostlinného materiálu
Kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpět do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

herobility_logo_531x177

Švédská společnost Herobility vyvíjí PREMIUM výrobky pro kojence. Nabízí širokou škálu chytře navržených produktů s prvotřídními funkcemi v jedinečném módním designu. Produktové řady HeroBottle, HeroSippy, HeroStorage, HeroPacifier, HeroTeat a HeroTermos poskytují rodičům příležitost dát svým dětem to nejlepší na trhu.

 

Více informací, článků a fotografií o produktech této inovativní značky naleznete zde na stránkách oficiálního dovozce Herobility pro ČR. 

 
Tento web používá soubory cookie. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie k poskytování služeb a shromažďování dat. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.