TFK

Webová stránka značky: TFK
 

Z myšlenky neomezovat vlastní děti během sportu byla TFK založena v roce 1997. TFK se rychle vyvinula do značky, která představuje inovaci, duch času a sportovní životní styl.

Trh následoval myšlenku TFK, a dnes mají 3-kolové sporty nebo dětské kočárky vysokou prioritu. Sportovní vůz není vždy jogger, ale vždy nese moderní životní styl.

Dnešní jogging nabízí značnou paletu modelů a konceptů. Rozdíly v kvalitě a používání různých značek jsou v tomto kontextu stále více zřejmé.

TFK je inovativní silou v oblasti běžeckých trenažerů a splňuje vysoké, technické a kvalitativní požadavky po mnoho let.

Pokud jde o multifunkčnost, sportovní a ergonomické požadavky, stanovujeme referenční hodnotu rok od roku. Trvalé kontroly kvality na místě, testy TÜV a testy trvanlivosti při sportovních událostech (in-line zájezdy, maratony, bladenights atd.) Učinily z výrobků značky TFK to, co je dnes.

Trends For Kangaroo Kids je značka kvality!

Žádné produkty od výrobce TFK nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie k poskytování služeb a shromažďování dat. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.