Stříška a nánožník pro Wayfarer/Pioneer Vintage Red červená (rám Chrome)

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4
Dostupnost Na dotaz
4 200 Kč    
Značka Silver Cross
Webová stránka značky silvercrossbaby.cz/
Kategorie Nánožníky
Záruka 2 roky
 
Stříška a nánožník ke kočárku Silver Cros Pioneer a Silver Cross Wayfarer se stříbrným rámem Chrome. Nezbytný doplněk k položkám "Pioneer kočárek - sedák, korbička a podvozek Chrome" a "Wayfarer kočárek - sedák, korbička a podvozek Chrome", které jsou pro větší barevnou variabilitu dodávány bez stříšky a nánožníku. Stříška a nánožník jsou určené pro korbičku i sportovní sedák.  
Hmotnost 2.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jméno Silver Cross má dlouhé spojení s monarchií, počínaje dodáním kočárku pro krále George VI. Silver Cross brzy získal reputaci vysoké kvality provedení a designu a vyrostl do jedné z největších exportních firem ve světě. V polovině dvacátého století byla společnost proslulá jako výrobce „Rolls-Royce mezi kočárky”. V 60. letech minulého století Silver Cross proslul jako britský prémiový výrobce kočárků. Firma pokračovala ve výrobě klasických kočárků, ale také nové modely se začaly vyrábět podle požadavků moderních rodin. Silver Cross se stal obecně známým pojmem, který si zamilovali a důvěřovali mu rodiče z celého světa.Dnes má Silver Cross stále hlavní sídlo v Yorkshire, England a pokračuje ve vývoji nejlepších inovativních kočárků a výrobků pro miminka, aby byl stále osvědčeným pomocníkem pro nejlepší start miminka do života.

 
Tento web používá soubory cookie. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie k poskytování služeb a shromažďování dat. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.