Odrážedlo mini Cutie Honey Kinderkraft 2020

Detailní popis produktu

CUTIE kombinuje originální, moderní design, bezpečnou konstrukci a výhody odrážedla. Byl vytvořen pro malé průzkumníky již od 1 roku, kteří jsou každý den připraveni na nová dobrodružství - doma i na zahradě.Charakteristika:

- Tříkolové mini kolo k nauce a hraní

- Nastavitelná výška sedla: 26-28 cm

- Zadní kolo s ložisky

- Protiskluzové gumové rukojeti TPR

- Hmotnost: 1,8 kg

- Blokáda otočení řídítek

- Originální design

- Ocelový rám

- Kola z lehké a nepropíchnutelné pěny EVA

- Bezpečnost výrobku byla ověřena a potvrzena nezávislou laboratoří IntertekVýrobek vyrobený a schválený v souladu s nejnovějšími evropskými bezpečnostními standardy EN 71-1

Na výrobek se vztahuje 10-letá záruka (podrobnosti najdete na webu kinderkraft).Co získáte?

- Perfektní jezdítko k nauce a hraní pro Vašeho Neposedu - CUTIE byl vytvořen s ohledem na nejmladší děti, proto je jeho konstrukce navržena tak, aby se již při prvním kontaktu s mini kolem Vaše dítě naučilo vyvažovat tělem a udržovat rovnováhu.

- Hmotnost - jezdítko váží pouhých 1,8 kg, díky čemuž jej dítě snadno zvedne, může jej přenést nebo vést. Snadnou a plynulou jízdu usnadňuje také zadní kolo s ložisky a díky ocelovému rámu a kolům vyrobeným z nepropíchnutelné pěny EVA je CUTIE mimořádně odolný.

- Bezpečný vývoj dítěte - dobré mini kolo je takové, které se přizpůsobí potřebám a velikosti Vašeho dítěte, a proto má CUTIE možnost regulace sedla v rozsahu: 26-28 cm. Bezpečnost dítěte během nauky a hraní je zajištěna také protiskluzovými rukojeťmi vyrobenými z nealergenní a odolné pryže TPR, kterou lze snadno udržovat v čistotě. Jezdítko má také blokádu řídítek, takže se nemusíte obávat nekontrolovaného pádu, když se váš neposeda začne učit manévrovat.

- Originální design - zářivé barvy a koťata na sedle a rámu přilákají i toho největšího malého Lenivce k aktivní zábavě. Vaše dítě může rozvíjet fantazii, poznávajíc současně světě kolem sebe, a jízda na CUTIE bude skvělým tréninkem před dobrodružstvím s prvním odrážedlem.Specifikace:

- Značka: Kinderkraft

- Model: CUTIE

- Materiály:

Rám: ocel

Rukojeti: TPR guma

Kola: pěna EVA

- Věk: od 1 roku života

- Maximální zatížení 25 kg

- Hmotnost: 1,8 kg

- Rozměry:

Délka: 50 cm

Výška: 37 cm

Šířka řídítek: 22 cm

Průměr kol: 15 cm

Výška sedla: 26-28 cmDoplňkové parametry

Kategorie: Houpadla a odrážedla
Hmotnost: 2.41 kg
Délka: 15,50 cm
Hloubka: 22,00 cm
Šířka: 47,00 cm
Objem: 16027,00 cm3
Varianta: KKRCUTIHNY0000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: