Vážení klienti, v období od 2.-9.7.2021 jsme si dovolili dovolenou :-) Vaše objednávky budou expedovány 12.7.2021

Kočárek sportovní Indy Pink Kinderkraft 2020

Akce
Značka: Kinderkraft
3 149 Kč –5 % 2 991,55 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

INDY je mimořádně lehký a zároveň obratný kočárek, který můžete jednou rukou snadno složit a rozložit Vytvořený pro potřeby aktivních rodičů, spojuje v sobě funkčnost a pohodlí při používání. Může doprovázet vaše dítě během prvních procházek a praktické doplňky zajistí, že žádné počasí Vám nebude stát v cestě objevování světa.Vlastnosti:

- Lehký (pouze 6 kg), oboustranný kočárek

- Pro děti od narození do 15 kg

- Systém rychlého skládání a rozkládání jednou rukou

- Automatický zámek (Automatic Lock)

- Malé rozměry po složení 46x27x60 cm

- Chemická a mechanická bezpečnost produktu potvrzena v renomovaném laboratoři Intertek

- Dvojitý zámek proti náhodnému složení / rozložení kočárku

- Centrální brzda

- 5-bodové bezpečnostní pásy s 2-bodovým uchycením

- Nastavitelné opěradlo

- Odnímatelná bariéra

- Praktická opěrka hlavy

- Voděodolný materiál

- Otočné, odpružená kola

- Lehká hliníková konstrukce

- Prostorný koš

- Okénko, které umožňuje stálý kontakt s dítětem

- Vozík po složení udržuje svislou polohu a materiál před znečištěním chrání fólii

- Snadná přeprava

- Užitečné příslušenství: pláštěnka (half-raincover) a nánožníkŘešení vytvořené pro bezpečnost

- Dvojitý bezpečnostní systém - dvojitá blokáda chrání před náhodným a nekontrolovatelným složením kočárku, proto se nemusíte obávat o bezpečnost svého Dítěte, dokonce ani tehdy, když kočárek bude řídit starší sestra nebo bratr.

- Centrální brzda – na procházce po městě se mohou na cestě objevit různé překážky. INDY byl vybaven centrální brzdou s okamžitým zablokováním kol, aby poskytl rodičům rychle reagovat při brzdění kočárku.

- Automatic Lock – skládání kočárku je velmi lehké a zároveň se nemusíte obávat o zajištění dodatečné bezpečnosti kočárku před rozložením. INDY má automatický zámek, díky kterému můžete kočárek ihned po složení chytit a bezpečně přemístit.

5-bodové bezpečnostní pásy – možnost připevnění pásů ve dvou výškových nastaveních umožňuje přizpůsobit kočárek potřebám i velmi malých dětí. Pohodlí během chůze zajišťují i chrániče, díky kterým Děťátko zapomene na omezení.

- Praktická opěrka hlavy – jemná hlava dítěte si vyžaduje zvláštní pozornost. Při procházkách v INDY bezpečná opěrka hlavy stabilizuje polohu hlavičky v kočárku a chrání ji před přemisťováním.

- Pozitivní testy – konstrukce a materiály použité v Indy byly testovány z hlediska bezpečnosti použitých látek a mechaniky v renomovaném laboratoři Intertek.Pohodlný kočárek pro každodenní používání

- Rychlé skládání a rozkládání – INDY byl vybaven mechanismem, který umožňuje složit a rozložit kočárek jednou rukou. Díky této funkci můžete snadno manipulovat s kočárkem, i když držíte Dítě na rukou.

- Hladké nastavení opěradla – procházka je pro dítě skvělou příležitostí k pozorování světa, objevování nových míst a vhodnou chvílí pro zdřímnutí na čerstvém vzduchu. Právě proto je INDY vybaven plynulým nastavením opěradla, aby kočárek vždy podporoval Vaše dítě v jeho vývoji.

- Pohodlná bezpečnostní bariéra – funkčnost bariéry v INDY spočívá především v možnosti jejího vypnutí z jedné nebo obou stran. Pokud potřebujete vložit dítě do kočárku nebo chcete úplně rozložit madlo - uděláte to jednoduchým a rychlým způsobem.

- Otáčející se kola – když kočárek používáte každý den, často se musíte pohybovat v davu. To není problém s INDY. Lehké a extrémně obratné kola vyrobeny z EVA pěny odolné proti propíchnutí, přinášejí radost z řízení kočárku a dodatečná amortizace chrání dítě před nárazy.

- Stříška s okénkem – kontakt s dítětem je velmi důležitý, proto v stříšce INDY bylo vyřezané speciální okno, které neomezí vztah mezi rodičem a dítětem, a to ani dokonce při procházce v dešti.

- Ochranná fólie chránící materiál – po složení můžete kočárek pohodlně odložit. Nemusíte se obávat znečištění materiálu, protože je chráněn fólií, která omezuje přímý kontakt kočárku se špinavou zemí.Toto a ještě více

- Voděodolný materiál – počasí může být někdy náladové, ale nepromokavý materiál stříšky INDY zabraňuje namočení kočárku a chrání Dítě před deštěm.

- Lehká konstrukce – INDY váží pouze 6 kg, protože má pevnou, hliníkovou konstrukci. Díky tomu se dá snadno přemístit, vyzvednout nebo přeložit. Dokonce jen jednou rukou.

- Kompaktní rozměry ve složeném stavu – kočárek po uložení má rozměry 46x27x60 cm. Zabírá málo místa, takže bez problémů si ho můžete vzít na víkendový výlet se svými přáteli nebo jej postavíte vedle sedadla v přeplněném autobuse.

- Prostorný koš – kniha, nápoj, hračky, náhradní přikrývka - to a ještě více se vejde ve velkém koši, umístěném pod sedadlem INDY. A navíc díky možnosti zatížení kočárku do 3 kg zapomenete na kapacitní omezení.

- Praktické příslušenství – v sadě je zahrnuta částečná pláštěnka a nánožník, který chrání dítě v případě nepříznivého počasí.Rozměry po složení: šířka 46 cm x výška 60 cm x hloubka 27 cm

Rozměry po rozložení: šířka 46 cm x výška 101 cm, vzdálenost mezi koly 61 cm

Velikost podvozku: výška 102,5 cm x délka 85 x šířka 42,5 cm, zadní kolo: 13,5 cm, přední 13,5 cm

Délka zádové opěrky: 44 cm

Rozměry sedáku: 32 x 20 cm

Rozměry opěrky na nohy: 35 x 15 cm

Výška po madlo: 102 cm

Kola z EVA pěny absorbující otřesyObsahuje nánožník, pláštěnku a popruhy na přenášení kočárku

Výrobek vhodný pro děti od narození do 15 kg hmotnostiVyrobeno v souladu s evropskou normou EN 1888, která specifikuje bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro kočárky.Materiál:

Rám: alu

Látka: trvanlivá, odolná vůči oděru a povětrnostním vlivům, polyesterová tkanina

Kola: EVA pěna absorbující otřesyHmotnost: 6 kgDoplňkové parametry

Kategorie: Sportovní kočárky
Hmotnost: 6.9 kg
Délka: 60,50 cm
Hloubka: 24,50 cm
Šířka: 44,50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: