Coletto

DESIGN & QUALITY

exkluzivní a jedinečný

Hlavním profilem činnosti značky Coletto je výroba kočárků a autosedaček, které dítěti poskytují jak bezpečnost, tak komfort. Aby Coletto mohlo nabídnout správný produktový sortiment, vytvořilo jsme dlouhodobou a plodnou spolupráci s mezinárodně uznávanými továrnami certifikovanými podle ISO 9000..

Výrobky splňují evropské normy kvality.

Polsko je v současné době na druhém místě ve světě, pokud jde o dětské kočárky, takže Coletto nabízí také polské výrobky - vyráběné v této zemi. Firma Coletto věnuje pozornost estetické hodnotě dětských kočárků a autosedaček tak, aby splňovaly očekávání zákazníků. Spokojenost zákazníků je pro společnost prioritou, a tak neustále zlepšuje kvalitu svých produktů. Postupně rozšiřuje výrobní závod a zavádí osvědčené systémy organizace práce tak, aby růst výroby šel ruku v ruce s nejvyšší kvalitou. Usiluje o to, aby její produkty reagovaly na očekávání zákazníků a současné trendy. Zvláštní pozornost věnuje otázkám bezpečnosti a pohodlí. Vyvíjí také veškeré úsilí, aby zajistila, že dětské kočárky a další výrobky zůstanou na správné cenové úrovni za nejlepší poměr ceny a kvality.

Výrobky mají ergonomické tvary a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Bezúdržbový servis, lehký design a moderní styl jsou funkcemi, které uspokojí nejvyšší očekávání a zajistí dlouhodobé používání. 

Žádné produkty od výrobce Coletto nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie k poskytování služeb a shromažďování dat. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.