Camarelo

Webová stránka značky: Camarelo
 

Camarelo je polský výrobce dětských kočárků. Výrobky značky Camarelo jsou plodem několika desetiletí zkušeností. Různorodost produktů, které Camarelo nabízí, je charakterizována moderním designem, bohatým vybavením a zajímavými barvami. Prioritou je funkčnost, která přináší inovativní řešení a vynikající trvanlivost. 
Důkladná analýza potřeb rodičů, a zejména dětí, poskytuje konstruktérům značky inspiraci při vytváření nových modelů. Jejich vysoký standard a cenově dostupné ceny jsou dalšími benefity. Každý z kočárků je především výsledkem odolnosti, lehkosti, přemýšlivého designu, pohodlí a především bezpečnosti. Modely splňují řadu funkcí pro perfektní pohodlí dětí všech věkových skupin. Všechny modely, které jsou v nabídce k dispozici, jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality a mají evropské bezpečnostní certifikáty. 

Žádné produkty od výrobce Camarelo nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie k poskytování služeb a shromažďování dat. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.