Abus

Webová stránka značky: Abus
 

Abus_Logo_200x65

 

Německý koncern ABUS patří mezi největší světové výrobce v oblasti zabezpečení domácností, jízdních kol, motorek a v neposlední řadě také Vašeho zdraví a majetku. Firma byla založena již v roce 1924.

Postupem času ABUS rozvíjel své aktivity a rozšířil produkty o přílby a tašky na kola. Přilby ABUS mají mnoho vlastností, které ocení ti, co hledají high-end kvalitu. Zaručují pohodlnou jízdu na cyklostezkách, silnicích a v běžném terénu. Jsou pohodlné a nabízí další množství přídavných funkcí a zážitky na cestách.

Samotná výroba všech produktů ABUS probíhá v souladu s příslušnými evropskými normami. Výrobní postupy se řadí mezi ty nejmodernější v dnešním průmyslu. Během samotné výroby se provádějí namátkové testy, které zaručují vysokou kvalitu všech produktů.

ABUS používá nejnovější výrobní technologie a nejlepší materiály pro výrobu. Každému produktu věnuje tolik času, aby dosáhl té nejlepší kvality a byl pro zákazníka atraktivní. To je ta nejlepší cesta.

Žádné produkty od výrobce Abus nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie k poskytování služeb a shromažďování dat. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.